KOMUNIKAT
w sprawie zmiany zasad obsługi interesantów przez pracowników Działu Techniczno-Inwestycyjnego, Moderniacji i Remontów

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Police Sp. z o.o. informuje, że w związku z trwającym obecnie szczytem sezonu realizacji prac inwestycyjnych i dużym wzrostem ilości składnych przez klientów Spółki wniosków dotyczących wydawania warunków technicznych przyłączenia do sieci, uzgadniania dokumentacji technicznych, odpłatnego przejęcia urządzeń wodociągowych i/lub kanalizacyjnych a także z uwagi na czasowe absencje pracowników wynikające z trwającej w całym kraju epidemii koronawirusa, w okresie od 1 do 30 czerwca 2021 roku zmianie ulegną zasady obsługi interesantów przez pracowników Działu Techniczno-Inwestycyjnego, Modernizacji i Remontów.


W celu usprawnienia prac związanychz wydawaniem warunkó technicznych przyłączenia do sieci, uzgadnianiem dokumentacji technicznej i procedur odpłatnego przejęcia urządzeń wodciągowych i/lub kanalizacyjnych kontakt telefoniczny z pracownikami Działu Techniczno-Inwestycyjnego, Modernizacji i Remontów pod nr tel. 91 42-41-313, 91 42-41-318 możliwy będzie jedynie we wtorki i czwartki w godzinach od 8:00 do 15:00.

Podkreślamy, że okres na który zostają wprowadzone zmiany może ulec wydłużeniu, o czym Spółka będzie informowała w zwyczajowo przyjęty sposób. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że służby eksploatacyjne Spółki pracują całą dobę aby dostawy wody i odbiór ścieków odbywały się bez zakłóceń.

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.

Dyrektor ds. Technicznych

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem